Milan Valenta - Ohrady a periférie

Olej na kartonu, 40x52 cm. Signováno vpravo dole Vale 21. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Šumperku roku 1958.

71565. Ohrady a periférie
Dražba ukončena:26.01.2022 21:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 14.01.2022 19:28:46 9536
1 000 Kč 18.12.2021 20:59:52 5990