Nejdelší strana: 34 cm
Akryl na kartonu, 29x20 cm. Signováno vlevo dole Vale 24. Rámováno.
o autorovi: Milan Valenta je zastoupen v mnoha soukromých i galerijních sbírkách u nás i v Evropě, jeho obrazy visí v Českém centru (Velvyslanectví ČR) v Moskvě, v Poslanecké sněmovně ČR i v některých moravských lázních. Ilustroval řadu odborných i beletristických knížek.