Milan Valenta - Chcu ešče!

Nejdelší strana: 34 cm

Akryl na kartonu, 29x20 cm. Signováno vlevo dole Vale 24. Rámováno.

o autorovi: Milan Valenta je zastoupen v mnoha soukromých i galerijních sbírkách u nás i v Evropě, jeho obrazy visí v Českém centru (Velvyslanectví ČR) v Moskvě, v Poslanecké sněmovně ČR i v některých moravských lázních. Ilustroval řadu odborných i beletristických knížek.

130005. Chcu ešče!
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.12.2024 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč