Milan Albich, Dino Čečo, Karel Šlenger - Soubor 3 prací: Drážďany, Rvačka, Krajina

1x akvarel, 2x kresba. Rozměry od: 24x31 cm do 30x42 cm. 2x signováno. Volné listy.

Milan Albich, Dino Čečo, Karel Šlenger
52609. Soubor 3 prací: Drážďany, Rvačka, Krajina
Dražba ukončena:12.11.2020 22:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč