Michal Tillner - Most

Olej na plátně, 38x46 cm. Signováno vlevo dole Tillner. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1895-1975
Slovenský malíř, studoval ve Vídni.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

31298. Most
Dražba ukončena:25.04.2019 21:31:22
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 500 Kč