Olej na plátně, 38x46 cm. Signováno vlevo dole Tillner. Rám. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1895-1975 Slovenský malíř, studoval ve Vídni. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč