Michal Tillner - Jar vo Východnej

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Tillner 58. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1895-1975
Slovenský malíř, studoval ve Vídni.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

60679. Jar vo Východnej
Dražba ukončena:30.06.2021 19:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč