Michal Tillner

60679. Jar vo Východnej

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Tillner 58. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: rakouský malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 6 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 600 Kč