Olej na plátně, 34x46 cm. Signováno vpravo dole Tillner. Rámováno.
Nejdelší strana: 55 cm
o autorovi: 1895-1975
Slovenský malíř, studoval ve Vídni.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč