Michal Tillner - Domy ve svahu

Olej na plátně, 34x46 cm. Signováno vpravo dole Tillner. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1895-1975
Slovenský malíř, studoval ve Vídni.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

77553. Domy ve svahu
Dražba ukončena:26.05.2022 21:26:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč