Max le Verrier a Pierre Collinet - Žena v tureckém sedu

Tmavě patinovaný bronz ve stylu Art deco, výška 29 cm, signováno, pečeť garance bronzu, propracováno v detailech.

o autorovi: Max le Verrier
1891-1971
Francouzský sochař

Pierre Collinet
Francouzský sochař
1.pol.20.století

Max le Verrier a Pierre Collinet
92363. Žena v tureckém sedu
Dražba ukončena:26.03.2023 20:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč