Mašek - MemoreAmi

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 39x30 cm, signováno vpravo dole Mašek, rámováno.

14925. MemoreAmi
Dražba ukončena:30.11.2017 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč