Martin Ševčík - Myšlenková idea

Olej na plátně, 50x50 cm. Monogramováno vpravo dole MŠ. Nerámováno.

Martin Ševčík
92651. Myšlenková idea
Dražba ukončena:12.04.2023 21:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč