Marie Vlková - Krystalická krajina

Olej na sololitu, 80x60 cm. Monogramováno vpravo dole MV 2011. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

76164. Krystalická krajina
Dražba ukončena:28.04.2022 21:45:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč