Kombinovaná technika, 23x23 cm. Signováno vpravo dole Plotěná 89. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1946
Karikaturistka, malířka, grafička, ilustrátorka. Studovala Střední uměleckoprůmyslovou školu v Brně a PedF MU v Brně. Hlavní součástí její tvorby je kreslený humor, věnuje se též biblickým tématům. Její kreslený humor je publikován v mnoha domácích i zahraničních časopisech, za svou tvorbu obdržela řadu domácích i zahraničních ocenění.