Akvarely, vše 24x24 cm. Signováno vpravo dole a jedenkrát vlevo dole Ondrová. Vše rám, pasparta, sklo. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1941 Malířka. Studovala na SUPŠ v Brně u profesorů Bruknera a Ranného. Věnuje se malbě.