Marie Ondrová - Koláčková - Soubor 3 obrazů

Akvarely, vše 24x24 cm. Signováno vpravo dole a jedenkrát vlevo dole Ondrová. Vše rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1941
Malířka. Studovala na SUPŠ v Brně u profesorů Bruknera a Ranného. Věnuje se malbě.

Marie Ondrová - Koláčková
304681. Soubor 3 obrazů
Dražba ukončena:04.05.2020 20:16:07
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč