Mařákova škola

305047. Nálety u potoka

popis: Olej na kartonu, 28x35 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 03.06.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč