Mařákova škola - Nálety u potoka

Olej na kartonu, 28x35 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Mařákova škola
305047. Nálety u potoka
Dražba ukončena:03.06.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč