MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na kartonu, 51x59 cm, monogramováno R, rám.
> zpět na aukční výsledky
malíř 1. pol 20. stol.
2469. Mořské pobřeží
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
1 900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 900 Kč
687
1 800 Kč
limit (28.05.2015 20:19:55)
292
1 700 Kč
687
1 600 Kč
292
1 500 Kč
687
1 400 Kč
219
1 300 Kč
687
1 200 Kč
limit (27.05.2015 20:23:09)
448
1 100 Kč
687
1 000 Kč
448