MENU
Vstup do aukce
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
25. září 2024 od 20:00
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (čtvrtek 2/2)
26. září 2024 od 20:00
166. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
22. září 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plátně, 60x50 cm, rám.
> zpět na aukční výsledky
malíř 1. pol 20. stol.
2468. Černošská dívka
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
3 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 700 Kč
limit (28.05.2015 20:39:07)
292
3 600 Kč
946
3 500 Kč
limit (28.05.2015 20:39:02)
292
3 400 Kč
946
3 300 Kč
limit (28.05.2015 20:34:03)
292
3 200 Kč
946
3 100 Kč
limit (28.05.2015 20:33:56)
292
3 000 Kč
946
2 900 Kč
limit (28.05.2015 20:28:47)
292
2 800 Kč
946
2 700 Kč
limit (28.05.2015 20:28:43)
292
2 600 Kč
946
2 500 Kč
limit (28.05.2015 20:28:38)
292
2 400 Kč
946
2 300 Kč
292
2 200 Kč
946
2 100 Kč
limit (27.05.2015 22:31:57)
925
2 100 Kč
946
2 000 Kč
limit (27.05.2015 22:31:53)
925
1 900 Kč
946
1 800 Kč
limit (27.05.2015 22:31:46)
925
1 700 Kč
946
1 600 Kč
limit (27.05.2015 22:31:42)
925
1 500 Kč
946
1 400 Kč
limit (27.05.2015 22:31:38)
925
1 300 Kč
946
1 200 Kč
limit (27.05.2015 22:31:34)
925
1 100 Kč
946
1 000 Kč
925