M. Franěk - Brno od Zvonařky

Olej na sololitu, 44x64 cm. Signováno vpravo dole M. Franěk. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 78 cm

108998. Brno od Zvonařky
Dražba ukončena:10.01.2024 23:23:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč