Luigi Rossini - Ruiny kostela sv. Pavla v Římě

Hlubotisk, 46x55 cm. Signováno vlevo dole Rossini. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen

o autorovi: 1790 – 1857
Italský umělec známý svými lepty staré římské architektury.

72457. Ruiny kostela sv. Pavla v Římě
Dražba ukončena:09.02.2022 22:35:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč