Ludvík Schindler - Konvolut 3 prací

Různé techniky, od 16x18 cm do 24x36 cm. Nesignovány. Nerámovány.

o autorovi: 1917 - ?
Malíř, grafik. Studoval v Malířské škole Mánesa u J. Baucha a na VŠUP v Praze u K. Gabriela. Působil v Propagační tvorbě Praha, pak ve svobodném povolání. Zabýval se především volnou a užitou grafikou (plakáty, grafické řešení výstav, firemní značky atd.) a malbou. V 60. letech v jeho volné tvorbě převážila imaginace a poezie. Dílo mělo blízko k lyrické abstrakci.

87497. Konvolut 3 prací
Dražba ukončena:11.12.2022 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 08.12.2022 22:04:52 7011