Luboš Brett - Zimní let do ráje

Olej na kartonu, 50x30 cm. Signováno vlevo dole Brett 2015. Rámováno.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1957
Malíř, pedagog. Studoval PedF UJEP v Ústí n. Labem. Působil jako učitel v Jablonném v Podještědí. Výtvarné tvorbě se věnuje od r. 1989. Vytváří výpravné poetické obrazy v naivistickém stylu. Se svou ženou Šárkou otevřeli Sdílený ateliér Brett v Jablonném.

116854. Zimní let do ráje
Dražba ukončena:12.06.2024 21:22:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč