Luboš Brett - Závod míru v Jablonném

Olej na sololitu, 40x60 cm. Signováno vpravo dole Brett 2021. Rámováno.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1957
Malíř, pedagog. Studoval PedF UJEP v Ústí n. Labem. Působil jako učitel v Jablonném v Podještědí. Výtvarné tvorbě se věnuje od r. 1989. Vytváří výpravné poetické obrazy v naivistickém stylu. Se svou ženou Šárkou otevřeli Sdílený ateliér Brett v Jablonném.

116775. Závod míru v Jablonném
Dražba ukončena:12.06.2024 20:04:24
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč