Luboš Brett - Jablonné v Podještědí - pohled na Mlýnskou ulici

Akryl a olej na kartonu, 50x50 cm. Signováno vpravo dole Brett 2012. Rámováno.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1957
Malíř, pedagog. Studoval PedF UJEP v Ústí n. Labem. Působil jako učitel v Jablonném v Podještědí. Výtvarné tvorbě se věnuje od r. 1989. Vytváří výpravné poetické obrazy v naivistickém stylu. Se svou ženou Šárkou otevřeli Sdílený ateliér Brett v Jablonném.

121357. Jablonné v Podještědí - pohled na Mlýnskou ulici
Dražba ukončena:29.08.2024 20:05:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč