Nejdelší strana: 69 cm
Olej na sololitu, 55x30 cm. Signováno vlevo dole Brett 2012. Rámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.
o autorovi: 1957
Malíř, pedagog. Studoval PedF UJEP v Ústí n. Labem. Působil jako učitel v Jablonném v Podještědí. Výtvarné tvorbě se věnuje od r. 1989. Vytváří výpravné poetické obrazy v naivistickém stylu. Se svou ženou Šárkou otevřeli Sdílený ateliér Brett v Jablonném.