Lubosh Valenta - Morning Tenderness

Akryl na plátně, 60x100 cm. Signováno vpravo dole Lubosh. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1965

83710. Morning Tenderness
Dražba ukončena:28.09.2022 20:19:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč