Lubosh Valenta - Lines Of Calm

Akryl na plátně, 70x90 cm. Signováno vpravo dole Lubosh. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1965

85139. Lines Of Calm
Dražba ukončena:27.10.2022 20:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč