Lubomír Štefka - Konvolut 5 akvarelů

Akvarely, od 31x24 do 45x31 cm. Signovány Štefka. Volné listy.

o autorovi: 1938
Malíř. Vystudoval SOŠ výtvarnou v Praze, působil jako textilní návrhář n. p. Hedva, pracoval také pro divadelní soubor Tyl v Králíkách jako výtvarník i herec a režisér.

104928. Konvolut 5 akvarelů
Dražba ukončena:29.10.2023 20:37:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč