Nejdelší strana: 41 cm
Akvarely, 25x17 cm. 1x signováno Štefka. Rámovány, paspartovány, zaskleny.
o autorovi: 1938
Malíř. Vystudoval SOŠ výtvarnou v Praze, působil jako textilní návrhář n. p. Hedva, pracoval také pro divadelní soubor Tyl v Králíkách jako výtvarník i herec a režisér.