Lubomír Štefka - Konvolut 2 akvarelů

Nejdelší strana: 41 cm

Akvarely, 25x17 cm. 1x signováno Štefka. Rámovány, paspartovány, zaskleny.

o autorovi: 1938
Malíř. Vystudoval SOŠ výtvarnou v Praze, působil jako textilní návrhář n. p. Hedva, pracoval také pro divadelní soubor Tyl v Králíkách jako výtvarník i herec a režisér.

110320. Konvolut 2 akvarelů
Dražba ukončena:28.01.2024 21:00:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 28.01.2024 20:57:55 10062
500 Kč 24.01.2024 21:34:03 1610