Olej na plátně, 55x60 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1951 – 2015
Malíř. Studoval na VŠUP v Praze u profesorů Vacka a Menšíka. Nastoupil do ateliéru monumentální malby, kde pracoval s různými materiály a vytvářel mozaiky, vitráže, malbu i art protis. Je členem Českého fondu výtvarných umění. Jeho práce jsou zastoupeny v GVU Litoměřice.