Tempera, 38x63 cm. Signováno vpravo dole L. Pilařová - Kverková. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1928-2021
Narodila se v Praze. Studovala v Praze Vyšší školu uměleckého průmyslu a poté AVU u prof. Rady. Ve své tvorbě odráží svůj vřelý vztah k Praze a také krajině jižních Čech, zejména okolí Jindřichova Hradce. Dalším okruhem jejího malířského zájmu jsou květinová zátiší. Svými díly je zastoupena v uměleckých sbírkách doma a v Německu.