Libuše Pilařová - Kverková - Cesta k vesnici

Olej na plátně, 34x66 cm. Signováno vpravo dole Pilařová 1963. Rámováno.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1928-2021
Narodila se v Praze. Studovala v Praze Vyšší školu uměleckého průmyslu a poté AVU u prof. Rady. Ve své tvorbě odráží svůj vřelý vztah k Praze a také krajině jižních Čech, zejména okolí Jindřichova Hradce. Dalším okruhem jejího malířského zájmu jsou květinová zátiší. Svými díly je zastoupena v uměleckých sbírkách doma a v Německu.

Libuše Pilařová - Kverková
89475. Cesta k vesnici
Dražba ukončena:05.02.2023 20:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč