Libor Šmejkal - Ztracené město

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na plátně, 100x55 cm. Monogramováno vpravo dole L.S. 2022. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

83995. Ztracené město
Dražba ukončena:29.09.2022 22:01:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč