Libor Šmejkal - Zlatovláska

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vlevo dole LŠ 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

67358. Zlatovláska
Dražba ukončena:28.10.2021 21:56:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč