Libor Šmejkal - Závoj

Olej na plátně, 60x95 cm. Monogramováno vpravo dole LS 2018. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

51796. Závoj
Dražba ukončena:29.10.2020 19:13:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč