Libor Šmejkal - Ve staré zahradě

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vlevo dole LŠ 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

70123. Ve staré zahradě
Dražba ukončena:16.12.2021 21:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč