Libor Šmejkal - Summer time

Olej na plátně, 60x90 cm. Monogramováno vpravo dole LŠ 2022. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

81111. Summer time
Dražba ukončena:27.07.2022 21:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč