Libor Šmejkal - Střípky snů

Olej na plátně, 50x70 cm. Monogramováno vlevo dole LŠ 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

67412. Střípky snů
Dražba ukončena:28.10.2021 22:17:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč