Libor Šmejkal - Společně

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vpravo dole LS 2020. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

53700. Společně
Dražba ukončena:17.12.2020 20:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč