Libor Šmejkal - Sněženky

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vpravo dole LŠ 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

76074. Sněženky
Dražba ukončena:28.04.2022 22:53:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč