Libor Šmejkal - Rozzářené ráno

Olej na plátně, 95x60 cm. Monogramováno vlevo dole LŠ 2020. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

70190. Rozzářené ráno
Dražba ukončena:16.12.2021 22:10:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč