Libor Šmejkal - Rozvoněná

Olej na plátně, 95x60 cm. Monogramováno vpravo dole LŠ 2020. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

77287. Rozvoněná
Dražba ukončena:25.05.2022 22:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč