Libor Šmejkal - Psirsium Arvesea

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vpravo dole LS 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

71542. Psirsium Arvesea
Dražba ukončena:26.01.2022 20:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč