Libor Šmejkal - Psirsium Arvesea

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vpravo dole LS 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1968
Narodil se v Ostrově nad Ohří. Byl žákem rusko-německé umělkyně Iriny Friesen. Ve své tvorbě se zpočátku věnoval portrétní malbě, poslední dobou se zabývá objevováním nových technik pro svůj způsob vyjádření reality. Vystavoval v Německu, Praze a Karlových Varech.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

Libor Šmejkal
71542. Psirsium Arvesea
Zbývá:9 dnů, 9 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:43:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč