Libor Šmejkal - První polibek

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vpravo dole LS 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

71764. První polibek
Dražba ukončena:27.01.2022 21:27:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč