Libor Šmejkal - Procházka krajinou

Nejdelší strana: 90 cm

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vlevo dole LS 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

78967. Procházka krajinou
Dražba ukončena:29.06.2022 22:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč