Libor Šmejkal - Ordinérní půvab

Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vpravo dole LS 2015. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

52926. Ordinérní půvab
Dražba ukončena:26.11.2020 19:36:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč