Libor Šmejkal - Oheň a voda

Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vlevo dole LŠ 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

75942. Oheň a voda
Dražba ukončena:28.04.2022 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč