Libor Šmejkal - Naděje

Olej na plátně, 60x90 cm. Monogramováno vpravo dole L. S. 2021. Nerámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

82389. Naděje
Dražba ukončena:31.08.2022 21:08:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč