Libor Šmejkal - Důvěra

Olej na plátně, 50x70 cm. Monogramováno vlevo dole M. S. 2022. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

82632. Důvěra
Dražba ukončena:01.09.2022 21:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč