Libor Šmejkal

60970. Dívka v Karibiku

popis: Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vlevo dole LŠ 2015. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:24:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč