Libor Šmejkal - Dívka v Karibiku

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vlevo dole LŠ 2015. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

60970. Dívka v Karibiku
Dražba ukončena:01.07.2021 20:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč