Lépine Stanislas Victor Edouard - připsáno - V podhradí

Olej na desce, 24x17 cm. Signováno vlevo dole Lepine. Rámováno.

Nejdelší strana: 36 cm

Lépine Stanislas Victor Edouard - připsáno
101326. V podhradí
Dražba ukončena:27.09.2023 20:24:10
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč