Leopold Parma - Pohled na kostelík

Barevný dřevoryt, 40x47 cm. Monogramováno v tisku vpravo dole LP. Signováno tužkou vlevo dole L. Parma 1934. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1968
Narodil se ve Frenštátě pod Radhoštěm. Prosadil se hlavně jako dřevořezbář, jako malíř používal pastely a olejomalby. Věnoval se také umělecké fotografii, umělecké scénografii. Ve svých malířských a grafických pracích zobrazoval rodné Valašsko.

61471. Pohled na kostelík
Dražba ukončena:15.07.2021 20:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 15.07.2021 20:33:21 4907
500 Kč 23.06.2021 20:29:01 1101