Barevný dřevoryt, 40x47 cm. Monogramováno v tisku vpravo dole LP. Signováno tužkou vlevo dole L. Parma 1934. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1891 - 1968
Narodil se ve Frenštátě pod Radhoštěm. Prosadil se hlavně jako dřevořezbář, jako malíř používal pastely a olejomalby. Věnoval se také umělecké fotografii, umělecké scénografii. Ve svých malířských a grafických pracích zobrazoval rodné Valašsko.