Lederer - Cesta lesem

Olej na kartonu, 25x34 cm, signováno vlevo dole Lederer, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

14867. Cesta lesem
Dražba ukončena:30.11.2017 19:55:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč